Lietojot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. uzzināt vairāk

Visas kategorijas

La Bebe Rich Cotton Nursing Maternity Pillow Grey 100% Natural Linen Pakaviņš mazuļa barošanai, gulēšanai

   -2%
  • 48.00 € 46.99 € Cena ir spēkā: 14-04-2024
  • prece ir noliktavāPiegāde: 1 - 2 darba dienu laikā
  • Preces kods:BB12044
  • Zīmols: La Bebe
  • Ražotājvalsts: Eiropa
  • Lūdzu izvēlies izmēru!
  • Lūdzu izvēlies krāsu!
  • gb
  • PievienotsIelikt grozā
   Patīk
  Piegādes iespējas
  • Kurjerpiegāde: no 4.99
   Saņemšana: 1-2 darba dienas
  • Saņemšana Pickup punktā nav iespējama
  • Pickup punktā: 2.99 - 3.99
   Saņemšana: 1-2 darba dienas
  • Kurjerpiegāde: no 5.99
   Saņemšana: 1-2 darba dienas
  • Saņemšana Pickup punktā nav iespējama
  • Pickup punktā: 2.99 - 3.99
   Saņemšana: 1-2 darba dienas
  • Kurjerpiegāde: no 6.99
   Saņemšana: 1-2 darba dienas
  • Saņemšana Pickup punktā nav iespējama
  • Pickup punktā: 4.99 - 5.99
   Saņemšana: 1-2 darba dienas
  Apraksts
  La bébé Boutique Eco 100% Natural Linen.Pildījums LIGHT - 0.4 cm diametra pērlītes ( ļoti viegls un gaisīgs ar sildošu efektu) - 1.0 kg

  Pakaviņi La bébé ir izstrādāti ar vairāku gadu pieredzi un novērojumiem pakaviņu lietošanā ikdienā, tādēļ tiem ir izvēlēti piemēroti maigi izejmateriāli un atraktīvas / noderīgas detaļas. Pateicoties pakaviņa formas elastīgumam un kvalitātīvam materiālam, tas spēj atbrīvot un sniegt patīkamu komforta sajūtu. Materiāls SOFTY - 100% kokvilnas frotē (flanēļa) audums, kas sniedz papildus maiguma sajūtu gan bērniņām, gan topošām mamiņām.

  To pielietojuma laiks ir vairāki gadi:
  - grūtniecības laikā: atbalstot noslogoto muguras lejas daļu, sēdus stāvoklī
  - grūtniecības laikā: atbalstot māmiņas vēderiņu guļot uz sāna, atslābinot kājas guļot un ar kājām apķerot pakaviņu
  - grūniecības laikā: atbalstot kakla un plecu zonu sēdus stāvoklī
  - māmiņai un jaundzimušajam mazulim: barojot mazuli - māmiņai sēdus stāvoklī, apliekot apkārt sev pakaviņu un uz tā noguldot mazuli
  - māmiņai un jaundzimušajam mazulim: barojot mazuli - māmiņai guļus stāvoklī, apliekot gar sānu pakaviņu un ieguldot tajā mazuli, atbalstot mazuļa galvu un sānus pret pakaviņu
  - jaundzimušajam mazulim: ieguldot mazuli pakaviņā kā gultiņā, kur mazulis jūtas drošs kā māmiņas vēderā
  - jaundzimušajam mazulim / bērnam: ieliekot pakaviņu gultiņā, lai mazulis guļot justos droši un netraumētu galviņu pret gultiņas malu
  - mazulim: mazuli noguldot uz vēderiņa , veicināt bērniņa satveršanas refleksu attīstību, pamasējot vēderiņu koliku laikā
  - bērnam: rotaļājoties , veidojot barjeras, kas mazulim jāpārvar, kad mazulis sāk velties vai rāpot
  - bērnam un visai ģimenei: labs atblasts sēžot , atguļoties uz grīdas, dīvāna vai gultas u.c.
  Pakaviņš lietojams no abām pusēm. Pakaviņa sānu daļā ir iestrādāta kabatiņa. Tā iestrādāta, lai tajā varētu ievietot knupīti, mazuļa barošanas laikā. Kabatiņa noderēs, lai knupītis ir pie rokas, un nejauši nenokrīt zemē.

  Pakaviņš sastāv no 2 apvalkiem: ārējā un iekšējā. Ārējais apvalks ir mazgājams 30° temperatūrā (saudzīgajā režīmā). Ārējam apvalkam ir sānu daļā iestrādāts "neredzamais" rāvējslēdzis, kas ir attaisāms, lai noņemtu ārējo apvalku mazgāšanai. Iekšējajam apvalkam ( izņemot MICRO pakaviņus) ir iestrādāts gala daļā neliels rāvējslēdzis, kas domāts papildus pakaviņa uzpildīšanai.

  - papildus uzpildāmais materiāls ir iegādājams atsevišķi.

  Pakaviņu ārējo apvalku veidi un to īpašības:
  - Softy - ļoti maiga 100% kokvilnas flanēļa. Pakaviņu abas puses veidotas no šī kokvilnas auduma.. Populārākais modelis! Pakaviņu abas puses veidotas no šī auduma.

  Pakaviņa pildījuma veidi un to īpašības:
  MIX - antialerģiskas griķu sēnalas + 0.4 cm diametra pērlītes ( alternatīva EKO, jo 1/2 vieglāks par EKO ) - 1.2 kg
  LIGHT - 0.4 cm diametra pērlītes ( ļoti viegls un gaisīgs ar sildošu efektu) - 700gr

  Pakaviņu izmēri:
  - vienas puses platums ~ 33 cm
  - augstums ~ 15 cm
  - iekšējā loka malas garums ~ 130 cm
  - ārējā loka malas garums ~ 175 cm


  Īpašības:
  - Lins ir ideals mitruma uzsūcējs un normāls ķermeņa temperatūras uzturētājs
  - Lins ir dabisks antiseptiķis
  - Lins neitralizē kaitīgos toksīnus, kurus organisms izdala caur ādu
  - Lina šķiedrai piemīt lieliska spēja uzsūkt mitrumu
  - Krāsas: dabīgas neitrālas krāsas (ar izdruku vai bez)

  Ražots: Latvijā  Lins ir dabisks antiseptiķis, to dzīva šķiedra, tāpat kā jebkura cita auga pamatdaļas, regulē nevēlamu sīkbūtņu kā baktēriju, vīrusu, dažādu sēnīšu klātbūtni esošajā vidē. Valkājot šādu lina audekla apģērbu, cilvēks ir pasargāts no nevēlamu sīkbūtņu nekontrolētas vairošanās uz ādas. Ir vecu ļaužu nostāsti, kad pat mēra slimnieki izveseļojušies, guļot dabiskos lina palagos un kreklos un guļot lina palagos, nerodas arī izgulējumi. Senos laikos esot bijusi arī pazīstama ārstēšanās metode - spāņu apmetnis. Slimnieks guļ ietinies slapjā lina apmetnī.

  Lins neitralizē kaitīgos toksīnus, kurus organisms izdala caur ādu, tādējādi novēršot nepatīkamo sviedru aromātu. Taču arī termiski apstrādātam linam daļēji saglabājas antiseptiķa īpašības, jo auga šūnās, līdz ar to šķiedrā, sintezētās vielas saglabājas.

  Lins ir ideals mitruma uzsūcējs un normāls ķermeņa temperatūras uzturētājs. Lina šķiedrai piemīt lieliska spēja uzsūkt mitrumu, kā visniecīgāko svīšanu. Bez tam lina audekls kā tautā saka – elpo – caur to intensīvi cirkulē gaiss. Kā sauss, tā arī mitrs lins regulē, uztur vajadzīgo ķermeņa temperatūru. Tātad aukstumā silda, bet karstumā atvēsina. Šais nozīmēs tas ir ideāli piemērots gultasveļas, apakšveļas, zīdaiņu autiņu un veļas pagatavošanai, jo vienlaicīgi novērš ādas iekaisumus un kairinājumus. Bērniņš lina autiņos saslapinājies neraud, viņš turpina justies komfortabli, jo nejūt vēsumu. Pretstatā kokvilnas autiņos saslapinājies bērniņš nekavējoties sāk raudāt mitruma, vēsuma, ādas kairinājuma ietekmē.

  Jūtīgi un zinoši cilvēki stāsta, ka dabisks lina galdauts spēj neitralizēt jeb harmonizēt uz tā uzliktu ēdienu. Apbrīnojami! Pēc maltītes pēc taisnības tad būtu jāpateicas gan devējam, gan Dieviņam, gan galdautiņam!

  Stingrs nosacījums, lai šāds izstrādājums saglabātu savas unikālās īpašības, ir to nevārīt, bet mazgāt mērenā temperatūrā bez ķīmiskiem mazgāšanas līdzekļiem. Ieteicams mazgāt lietus ūdenī, tad lina šķiedra pa īstam atdzīvojas.
  Zīmoli
  logoBabyBest.lv 2024 © All rights reserved