Lietojot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. uzzināt vairāk

LOL Surprise Chalet Winter Disco

 • Zīmols: L.O.L. OMG
 • Valsts: ASV
 • Preces kods: BB23152
 • 350.00 € 254.99 € Cena ir spēkā: 25-10-2020
 • prece ir noliktavāPiegāde: 1 - 2 darba dienu laikā
 • gb
 • Apraksts
 • Unikālā LOL Surprise Chalet leļļu mājiņa no sērijas "Winter Disco". Atradīsiet pat 95 pārsteigumus vienā komplektā - unikālo LOL ģimeni - māsu, brāli, mājdzīvniekus, daudzus aksesuārus un apģērbu.

  Īpašā LOL mājiņa ir katras meitenes sapnis! Izbaudiet ziemas priekus un diskotēku, kādu vēl nekad neesiet redzējuši. Lielajā daudzstāvu mājiņā ir dažādas izklaides, kas piemērotas LOL lellēm. Daudz spēļu un aksesuāru, kas palīdzēs dažādot pelēkās un reizēm ļoti drūmās ziemas dienas. Īpaša mājiņas funkcija - mākslīgā sniega ražošana, kā arī ledus laukums noteikti patiks visiem slidošanas entuziastiem. Ja jūs nosalāt āra baseinā - nebēdājieties! Mājiņas iekšpusē ir kamīns, kas sasildīs ikvienu.

  Šai milzīgajai mājiņai ir daudz funkciju. Pagalmā atrodas slidotava ar fona apgaismojumu, un no skursteņa plūdīs mākslīgais sniegs. Funkcionāls pacēlājs sniegs vēl vairāk adrenalīna, jo varat pacelt jebkuru LOL lelli. Trīsstāvu un 6 istabu kotedžā atradīsies visa burvīgā LOL leļļu kolekcija. Turklāt komplektā atradīsiet mūsdienīgas mēbeles.

  Izklaidējieties ar draugiem!
  Uzaiciniet draugus un dodieties piedzīvojumos kopā ar LOL iespaidīgo māju, kura ir pietiekami liela, lai tajā ietilptu jebkura LOL. leļļu un mājdzīvnieku kolekcija.
  Izsaiņot pat 95 pārsteigumus būs patiess prieks! Mājiņu var kombinēt ar citiem LOL sērijas komplektiem. Gūstiet Disco noskaņojumu un dodieties baudīt ziemas priekus!

  Mājiņas skurstenis ražo sniegu!
  Piepildiet skursteni ar mākslīgo sniegu un vērojiet, kā tas pūš sniegu ap visu mājiņu.

  Reālistiska ledus trase!
  Piepildiet ledus laukumu ar ūdeni un ievietojiet saldētavā tā, lai LOL lelles varētu slidot un izklaidēties uz īsta ledus!

  Transformējamas mēbeles!
  Mājas baseins var pārvērsties slidotavā. LOL lelles var slīdēt no otrā stāva tieši karstajā baseinā, lai jautri izklaidētos. Istabas mēbeles, piemēram, gultas, var pārvērst par divstāvu gultām.

  Funkcionāls pacēlājs!
  Funkcionāls pacēlājs nolaidīs lelles no trešā stāva uz pirmo.

  Ekskluzīva ģimene!
  Iepazīstieties ar unikāliem LOL personāžiem - Ice Ice B.B., Ice Ice Bro Bro un Ice Ice Husky. Šo ekskluzīvo ģimeni var iegādāties tikai ar šo LOL Surprise Chalet Winter mājiņu.

  LOL Surprise Chalet Winter Disco - Mājiņa ar gaismām, skaņām, kamīnu, baseinu, slidkalniņu, pacēlāju, balkonu. Komplektā atradīsiet 95 aksesuārus - mēbeles, lelles, mājdzīvniekus un rotājumus.
Zīmoli
logoBabyBest.lv 2020 © All rights reserved